Instalace fotovoltaické elektrárny s akumulací - Slapy

Kapacita fotovoltaické elektrárny 7 kWh, orientace východ/západ.

Instalace na letním domku pro manželé s vnoučaty. Systém zajišťuje v období od jara do zimy provoz téměř bez potřeby připojení k distribuční síti. V případě výpadku proudu je dům plně funkční. Majitelé zde mohou v klidu a zdarma nabíjet i své elektro miláčky :-)

Instalace fotovoltaické elektrárny s akumulací - Klatovy

Kapacita fotovoltaické elektrárny 7 kWh, orientace východ/západ a větrné elektrárny

Instalace na rodinném domě pro 5členou rodinu. Hybridní fotovoltaický systém s akumulací zajišťuje v období od jara do podzimu téměř beznákladový provoz domácnosti a to i se 4 ženami v domě :-) Vzhledem k ideální poloze a orientaci je systém plně využit a poskytuje klientům maximální výkon a nezávislost. V případě výpadku elektrického proudu je domácnost plně funkční.

Instalace fotovoltaické elektrárny s akumulací - Velká Bíteš

Kapacita fotovoltaické elektrárny 9,88 kWh, orientace ....

Instalace hybridní fotovoltaické elektrárny s akumulací pro 4členou rodinu a jejich nový rodinný dům. K systému byla ještě postupně doinstalována regulace vody. V období od dubna do konce září zajišťuje systém efektivní využití energie ze slunce a tím i téměř beznákladový provoz celé energeticky náročné domácnosti.

Instalace fotovoltaické elektrárny s akumulací - Vonoklasy

Kapacita fotovoltaické elektrárny 8 kWh, orientace jih/východ

Instalace hybridní fotovoltaické elektrárny s akumulací pro nový rodinný dům.  V období od dubna do konce září zajišťuje systém efektivní využití energie ze slunce a tím i  částečnou úsporu ve spotřebě energie v jinak velmi energeticky náročné domácnosti. Systém slouží především jáko záložní zdroj v případech výpadku energie, jelikož se jedná o inteligentní dům, který bez dodávky elektrické energie není schopen plnit svou funkčnost.

Instalace fotovoltaické elektrárny s akumulací - Statenice

Kapacita fotovoltaické elektrárny x kWh, orientace ....

Instalace akumulace energie s neobvykle vysokou kapacitou. Jednalo se o náročnou montáž z důvodu prostorového omezení a manipulací s velmi těžkou akumulační baterií. Úspěšná instalace však zajišťuje celoročně 4členné rodině téměř beznákladový provoz domácnosti. V období od dubna do konce září zajišťuje systém efektivní využití energie ze slunce a tím i absolutně beznákladový provoz celé energeticky náročné domácnosti.