Myslíme jinak, pracujeme jinak ...

Již řadu se pohybujeem v oblasti obnovitelných zdrojů, akumulace a úspory energie, jak v České republice tak v zahraničí. V průběhu let jsem nasbírali mnoho zkušeností a zajímavých poznatků. Ale něco nám stále chybělo ... chybělo nám komplexní řešení na míru. Chyběl nám na českém trhu prozákaznický přístup a propojení všech prvků. 

A tak jsme se na sklonku roku 2014 rozhodli jít svou vlastní cestou s novou vizí ...

Způsobů jak ušetřit za energie je mnoho, ale energetická nezávislost je jen jedna

V současnosti se stále více hovoří o obnovitelných zdrojích, energetické nezávislosti, budoucnosti elektromobilů. Lidé mají různé motivy, proč se zajímají o tato témata. Nejčastěji je jimi snaha uspořit náklady na energie, zamezit výpadkům energií, zajištění energií v oblastech, kde to není jinak běžné, nebo dokonce i kompletní energetická nezávislost bez ohledu na úsporu. 

Naší prací a posláním je rozšiřování povědomí o možnostech energetické nezávislosti. Neprodáváme fotovoltaické a hybridní systémy na množství. Každý náš projekt je jedinečný, přímo určený na míru a přesně odpovídající potřebám klienta. Proto neděláme neurčité a neúplné cenové nabídky, které  pošleme e-mailem a klient si srovná nesrovnatelné nabídky, kterým stejně nerozumí. S každým klientem, který nás osloví si sjednáme osobní schůzku, kdy je nutné prohlédnout si místo instalace a probrat podrobně klientovy představy, abychom mohli navrhnout nejlépe vyhovující řešení. Po zpracování nabídky je opět vhodná osobní schůzka, kde klientovi celý navržený systém podrobně vysvětlíme, aby rozuměl tomu, co získá a jaké má možnosti.

 

„80% všech firem dělá svojí práci na 20%. 20% firem jí dělá na 80%.

Naším cílem je dělat práci na 100%.“

 

Při navrhování systémů využíváme mnohaleté zkušenosti s realizací fotovoltaických a hybridních systémů v zahraničí. Neustále se vzděláváme v oblasti nových technologií a možností. Spolupracujeme s tuzemskými i zahraničními partnery na vývoji a výrobě nových řešení, která komplexněji pokryjí potřeby našich klientů. Našim klientům instalujeme pouze ověřené systémy prvotřídní kvality. Nejsme nakloněni zkoušení pochybných nebo netestovaných systémů na našich klientech. Každý náš projekt má naši 100% pozornost, podporu a zaměření.

 

„Zvykli jste si platit účty za elektřinu, tak proč by jste si nemohli zvyknou na nezávislost.“