Fotovoltaické elektrárny

Jednoduché řešení úspory energie pomocí instalace fotovoltaických panelů na střechu vašeho domu, chaty, garáže či pergoly a jiné přistavené objekty. 

Tracker

V případě, že nemáte na Vaší střeše dostatečné místo pro instalaci fotovoltaického systému, nebo je střecha koncepčně nevhodná, nebo nevhodně orientovaná, řešení se nabízí v podobě Trackeru. Otočné a naklápěcí zařízení s fotovoltaickým systémem, které slouží k pozemní instalaci a velmi efektivně využívá slunečního svitu, kdy se automaticky otáčí a naklání, díky čemuž dosáhne maximálního a nejefektivnějšího výkonu fotovoltaických modulů.

Hybridní systémy

Hybridní systémy, poskytují vyšší úroveň energetické nezávislosti a jsou velmi oblíbeným řešením kombinace více zdrojů energie. Jedná se o kombinaci například fotovoltaické elektrárny, tepelného čerpadla, větrné elektrárny, bateriovou akumulací a dalšími v kombinaci s připojením k distribuční síti. V případě výpadku elektrické energie můžete mít zajištěn záložní provoz.

Záložní systémy

...

Ostrovní systémy

Nejvyšší forma energetické nezávislosti, kterou často využívají místa, kde je problematické připojení k distribuční síti, jako oblasti v CHKO, či hausboty, karavany, chaty apod. Tato řešení Vám zajišťují absolutní energetickou nezávislost.

Další služby